Alkalmazottak
Fuvarok/
" Üzemeltető
(m/f/d)

Teljes munkaidő
Szezonális működés március és október között
Krumbachban

Erősítést keresünk kalandparki csapatunkba az Eis-Greissler Weltben, Krumbachban, a gyönyörű Bucklige Welt közepén található Eis-Greissler Weltbe.

Munkatársaink személyiségükkel, tapasztalatukkal és elkötelezettségükkel nyűgöznek le. Ezért a bruttó fizetést egyénileg és a képzettségnek megfelelően határozzuk meg. A pozíció minimális alapbére havi bruttó 1.910,00 € teljes munkaidőben (a vendéglátó- és szállodaipari kollektív szerződés szerint).

Légy a csapatunk tagja!

Tevékenységi terület

  • A látványosságok működése
  • A vendégek, köztük a gyermekek biztonsági eligazítása (m/f/d)
  • A vendégek (m/f/d) felügyelete a bejáratnál, a be- és kijáratnál
  • A biztonsági előírások betartása és betartásának ellenőrzése
  • Takarítás a látványosság területén

Elvárásaink

  • Kívánatos a vendégekkel való bánásmódban szerzett tapasztalat (m/f/d)
  • Felkészség rugalmas munkaidőre (beleértve a hétvégéket, ünnepnapokat)
  • Stresszállóság és ápolt megjelenés
  • Udvariasság és barátságosság a vendégekkel való bánásmódban (m/f/d)
  • A munkakörnek megfelelő német nyelvtudás
  • Földi nyelvtudás előnyt jelent

Az Ön előnyei

Nincs hosszú munkaidő, ami az élelmiszer-szolgáltatásra jellemző

(nem lehet csak úgy hazamenni este)

Ingyenes ebéd (ha a gasztronómia nyitva van)

nyitott gasztronómiával

Eis-Greissler munkavállalói kártya
Ingyenes fagylalt munkaidőben
Csapatversenyek
informális munkahelyi légkör
ingyenes parkolás
Thomas Piacsek
Park igazgatása
Ismerje meg a
az osztály vezetését
Jelentkezzen most

    Fedezze fel az állásokat más területeinken
    tovább
    Konyha
    A legnagyobb örömöm az emberekkel való munka és az, hogy mosolyra fakasztom őket.
    tovább
    Szolgáltatás
    Ez az ideális munka a tanulmányok mellett. Rugalmas jövedelemhez juthatok.
    tovább
    Ideiglenes segítség
    tovább
    Fagylaltboltok
    tovább
    Kalandpark
    A szakmai gyakorlatom során sok új dolgot tanulhatok & az emberekkel való bánásmód.
    tovább
    Gyakornoki és üdülési állások
    tovább
    Eis-Zeitreise
    tovább
    Fagylaltgyártás
    Izgalmasnak találom, hogy minden terület összefolyik az adminisztrációban.
    tovább
    Adminisztráció
    contactexit